discord.gg/epj95nnSv6
destek@fun4cheats.com

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Fun4Cheats nedir? Diğer yazılım sağlayıcılarından farkı nedir?

Fun4Cheats, bütün oyunlar için hazırlanmış olan ve müşterilerine üst düzey özellikler sağlayan oyun kolaylaştırıcı yazılımıdır.


Fun4Cheats’e nasıl kayıt olabilirim?

Menüde bulunan kayıt ol/giriş yap butonuna bastıktan sonra açılan sayfada kayıt ol isimli kutucuktan sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Ben robot değilim yazan kutuya tıklayıp, tik işaretinin gelmesini bekleyiniz. Daha sonra kayıt ol butonuna basabilirsiniz. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra e-posta adresinize üyeliğinizi aktive etmek için bir bağlantı gönderilecektir. E-posta adresinize giriş yapıp, bu bağlantıya tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.


Fun4Cheats yazılımlarını nasıl satın alabilirim?

Hemen kendinize bir hesap oluşturduktan sonra, hesabım kısmına giriş yapınız. Hesabım kısmında bakiye yükleme bölümünü göreceksiniz. Hangi paketten almak istiyorsanız, ona göre bakiyenizi seçip, ödeme işlemini tamamlayınız. Bakiyeniz otomatik olarak ödemeniz tamamlandığında hesabınıza eklenmiş olacaktır. Daha sonra ise yine ürünler kısmından satın al bölümünden programları satın alabilirsiniz.


Fun4Cheats programlarını nasıl indirebilirim?

Ürünü satın aldıktan sonra, hesabım kısmından kalan süre yazısının altında yazılım indirebileceğiniz buton mevcuttur.


Aktivasyon maili gelmedi, ne yapabilirim?

E-postanızın spam kutusunu kontrol ediniz. Eğer orada da bulamıyorsanız, mail gelmediyse sitemizden canlı desteğe veya destek kısmına başvurabilirsiniz.


Oyun güncellenirse ne olacak?

HİÇ! Evet, doğru duydunuz. Dünyada ilk ve tek olarak bu sisteme sahibiz. Diğer tüm yazılım oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazılım içerisine yazarlar ve yazılım başlayınca bu verileri kullanarak yazılım çalışır ve işlevini yerine getirir. Fakat Fun4Cheats yazılımı içerisine kesinlikle oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazmıyoruz. Bu verileri otomatik olarak çeken otomasyonlara sahibiz. Yani oyun ne kadar güncellenirse güncellensin, yazılımızın güncellemeye ihtiyacı yok. Çünkü yazılım her başlatıldığında oyunun güncel verileriyle çalışır.


Bir yazılımı kaç kişi kullanabilir?

Program yalnızca 1 bilgisayar için kullanılabilir. Program yalnızca bir bilgisayara lisanslanır. Eğer lisansınızı sıfırlayıp bir başka bilgisayarda yazılımı çalıştırmak isterseniz, hesabım kısmından lisan sıfırlama paketini satın alabilirsiniz.


VAC ban veya OVERWATCH – EAC – XIGNCODE3 – Battle Eye / ban riski var mıdır? Ban yer miyim?

Programlarımız tüm koruma sistemlerinin alt yapısı çözümleyerek decode ettikten sonra aktif hale gelmek ile beraber sizin için cryptolanmış şekilde sunuluyor. Hiç bir sistem yakalayamaz sizi asla. Overwatch olayına gelirsek ; LEGIT nasıl oynanır ve bununla ilgili birden çok videomuz mevcut bizim verdiğimiz config ayarları ile legit oynarsanız hiç bir overwatch müfettişi tarafından yakalanmazsınız. Ama eşek gibi rage bot açıp başka şekilde kendinizi belli ederseniz bu sizin başarısızlığınızdır. Unutmayın ki bizler eloboost, hesap satışı vs her türlü imkanı sağlıyoruz ve bizi tercih eden müşteriler memnun kalmasının sebeplerinden biride uzman ekip tarafından legit oynamak, oynattırmak.


Fun4Cheats ile ilgili bir sorunum var, ne yapmalıyım?

Eğer programda bir sorun ile karşılaşıyor, bir hata alıyor iseniz Fun4Cheats’i indirdiğiniz zaman genel hatalar ve çözümlerinin bulunduğu bir metin belgesi program ile beraber gelir. Metin belgesi içerisinde yaşadığınız hatayı arayarak, çözümünü uygulayabilirsiniz. Eğer hatayı metin belgesi içerisinde bulamıyor veya sorununuz devam ediyor ise destek talebi oluştururak, teknik destek ekibinden gelen yanıt ile sorununuza 7/24 çözüm bulabilirsiniz.


Format attım & bilgisayar değiştirdim ve yazılımı kullanamıyorum, ne yapmalıyım?

Hesabım kısmında programı satın al kısmında paketlerin bulunduğu bölümde, 5TL ücret ile lisans sıfırlama satın alabilirsiniz. Özel durumlar için destek ile iletişime geçebilirsiniz.


Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi kartı (Visa, MasterCard, Maestro, İninal, diğer ön ödemeli kartlar ve banka kartları), havale, EFT ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcuttur; Bonus, World, Maximum, Advantage, Paraf, CardFinans vb.


Ödeme yaptığım takdirde yüklediğim miktar otomatik hesabıma eklenecek mi?

Yapılan ödemeler & satın alımlar 7/24 otomatik olarak işlemektedir. Eklediğiniz bakiyeler anlık olarak bakiyenize eklenmektedir. Otomatik ödeme ve otomatik teslim sistemi sorunsuz şekilde işlemektedir.


Legit ve Rage nedir?

Legit: Overwatch’ta bile belli olmayan, yasal olarak tabir edilen modlardır. İnsan reflekslerine özel olarak kodlanmış, hiçbir şekilde belli olmayan modlardır. Rekabetçide bu ayarları kullanırsanız overwatch’a dahi düşmezsiniz.
Rage: Spin BOT (mevlana), resolver gibi özellikleri içeren modlara bu isim verilir. Düşmanlarınıza bakmadan bile hepsini aynı anda katledebilirsiniz. Rage kelimesinin Türkçe karşılığı öfkedir. Bu modlar da öfkelendiğinizde başvurup, düşmanlara bakmadan hatta oyuna bile bakmadan herkesi katledebileceğiniz modlardır. Tehlikeyi sevenler için birebirdir 🙂


Peki hilemizi nasıl legit bir şekilde kullanacağız?

Legit oynamak aslında kullandığınız hile yazılımı ile doğru orantılıdır.Kullandığınız hile yazılımının aim botu eğer bir insanın yapamayacağı vuruşlar yapmanıza sebep oluyorsa acilen o hileyi kullanmayı bırakmalısınız. Legit şekilde hile kullanmak sadece aim bot ile alakalı değildir, wallhack tarzı özellikler ile de alakalıdır. Duvarların arkasından rakipleri izlemek, veya rakiplerin bulunduğu spotlara bakarak çıkmak, bu tarz davranışlar legit hile kullanıcılarına ait davranışlar değildir. Az önce legit oynamak kullandığınız hile ile doğru orantılıdır diye bir cümle kurmuştum, şimdi ise bunu açıklayalım.


Yazılımlarda virüs bulunuyor mu?

Program oyuna farklı bir injeksiyon yöntemi ile entegre edildiği için kernel32 virus olarak algılanıyor. Bu algılanmanın tek sebebi programların oyunlara entegre bir şeyler yapılmasını engellemeyi sağlamak. Yani içerisinde gözüken şey defender üzerine entegrelenmiş bir overwatch kısaca 🙂


Skinleri ve eldivenleri istediğim gibi seçebilecek miyim?

Evet, hatta sticker (çıkartmaları) dahi kendiniz seçebileceksiniz. Ayrıca isim etiketi, stattrak gibi özellikleri bile ayarlayabileceksiniz. Bıçaklara, skinlere yüzlerce dolar vermektense, yazılımı satın alıp hepsini ücretsiz kullanabilirsiniz!


Neden sizi tercih etmeliyim?

Bütün oyunlarda tek hizmet sağlayan firmayız Türkiye´de. İstediğiniz her oyun üzerinde sizin zevk almanız için çalışıyor ve kazanmanızı kolaylaştırıyoruz. Tek bir oyuna değil tüm oyunlara yönelik sadece oyun değil genel anlamda kod dünyasının içine dalıyoruz 🙂